B I Ż U T E R I A   Y A M I R A

Yamira to marka, która tworzy unikalną, ręcznie tworzoną biżuterię ze srebra i srebra pozłacanego oraz z kamieni naturalnych dla kobiet ceniących indywidualność i elegancję. Nasza biżuteria jest tworzona z myślą o Tobie - aby podkreślać Twoje naturalne piękno i wyrażać Twoją osobowość.

Nowością w naszej ofercie są piękne dewocjonalia, naszyjniki z krzyżykami, aniołami, wizerunkiem Matki Boskiej, a także obrazy z wersetami z Pisma Świętego, którego bazą są fotografie autorskie Mirosławy Surmacki. Są to wyjątkowe przedmioty, które tworzone są z miłości do naszego Stwórcy, Jego Świętej Rodziny i Jego słowa.

Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, takie jak srebro próby 925, srebro pozłacane oraz kamienie naturalne, szlachetne i półszlachetne.
W naszej ofercie znajdziesz biżuterię z szafirem, rubinem, turkusem, szmaragdem, diamentem, turmalinem, agatem, labradorytem i wieloma innymi, pięknymi kamieniami, starannie przez nas dobieranymi.
Nasze projekty są inspirowane kobietą klasyczną i piękną, która ceni sobie elegancję i styl.
Każdy nasz wyrób jest pakowany w ozdobne, firmowe opakowanie, co czyni go idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Śliczne są lica twe wśród wisiorków,
szyja twa wśród korali.
Wisiorki zrobimy ci złote
z kuleczkami ze srebra.”

PnP 1, 10-11

Blog

Poczuj się piękna

Dodano: 2024-01-24
Witaj w sklepie z biżuterią ze srebra i kamieni naturalnych, Yamira Ar Studio. Nasza praca z biżuterią rozpoczęła się w 2005 roku i trwa do dziś